AKYGA Sursa Akyga Basic AK-B1-700BE, 700W
vândut de
dwyn.ro
Detalii:
Preț:
319.32
Cumpără
Compară
Alte detalii:
Vânzător: Dwyn.ro
Brand: Akyga
De la același vânzător
dwyn.ro
Learning Resources Joc educativ Learning Resources - Insula matematicii, pentru 2-4 jucatori, 6 ani+
Cumpără
Rubies Costum de carnaval Rubies Printesa zapezii, 3 ani+
Rubies Bagheta Deluxe Harry Potter, Rubies, necesita 2 baterii AA (neincluse), 4 ani+
Rubies Accesoriu Harry Potter, Rubies - Hotoaica Aurie, 6 ani+
Rubies Masca Rubies, Star Wars Movie - Mandalorian, 6 ani+
Rubies Costum de carnaval Rubies - Ursulet de plus, 12-24 luni
Rubies Costum de carnaval Rubies - Micuta Scufita Rosie, 12-24 luni
Rubies Costum de carnaval Rubies - Scufita Rosie, 3 ani+
Rubies Costum de carnaval reflectorizant Rubies - Spinn, 2-3 ani
LISCIANI Set creatie bijuterii LISCIANI - Frozen, 4 ani+
Totum Set bratari cu pandantive Totum - Stitch, 4 ani+
Dodo Joc magnetic Dodo - La Zoo, 35 de elemente magnetice cu animalutele de la zoo, 3 ani+
LISCIANI Tablita de desen cu lumini LISCIANI - Bluey, 3 ani+
Dahua Televizor Dahua DHI-LTV50-QSD400, 50, 108 cm, QLED, 4K UHD, Smart TV, Wi-Fi, Bluetooth, 60Hz, Negru
Brennenstuhl Cablu de incarcare pentru masini electrice Brennenstuhl EV 1384000, 5 m, Type 2, 11kW, IP65, Trifazat, 20A, Mode 3, Geanta inclusa
ECOFLOW Baterie suplimentara EcoFlow 3 Max Plus, 2048 Wh, Gri
SONOFF Adaptor Sonoff AL010, 2.5 mm de la Audio Jack la RJ9, pentru senzori
Nous Releu wireless Nous L6Z, 10A, ZigBee, 1 canal, control din aplicatie Nous Smart Home, Tuya Smart App
Nous Releu wireless Nous B3T PM, 16A, Tasmota, Matter, Monitorizare energie, Modul Cortina - 2 canale, ESP32
Nous Siguranta inteligenta Nous D2Z, 20A, ZigBee, 1 canal, Monitorizare energie, montare pe sina DIN
Nous Siguranta inteligenta Nous D1T, 16A, Tasmota, 1 canal, Monitorizare energie, montare pe sina DIN, ESP32
Nous Siguranta inteligenta Nous D3T, 25A, Tasmota, 1 canal, Monitorizare energie, montare pe sina DIN, ESP32
Nous Electrovalva Smart cu Temporizator NOUS L14, Zigbee 3.0, frecventa 2400 - 2484 GHz, IP66
Nous Detector scurgeri de gaz Smart Nous E9, Zigbee 3.0, compatibil Alexa Google Assistant
LISCIANI Kit de creatie cu ghiozdanel LISCIANI Barbie Fasion, 4 ani+
Epson Cartus Cerneala Epson C13T40C34N, Magenta, 26 ml
VIVAX Boxa portabila VIVAX BS-1310, Bluetooth, 130W RMS (260W Peak), TWS, Karaoke, 2x8 Bas + 2x3 Inalte, microfon wireless, LED, baterie 12000 mAh, Negru
656.99
JBL Soundbar Harman Kardon Enchant 1100, 5.0.2, 315W, True Dolby Atmos, DTS:X, Multibeam, Negru
Philips Videoproiector LED Philips NeoPix 160, 250 lumeni, 1080p, Full HD, Gri
A4tech Casti Gaming A4Tech Bloody G230P, Sunet Surround 7.1, iluminare RGB, Negru
A4tech Casti gaming Bloody G260P, Iluminare RGB, Microfon, Cablu 2 m, Negru
A4tech Casti A4tech Fstyler BH220, Pliabile, Wireless, Autonomie 40 ore, Negru
Evolveo Carcasa PC EVOLVEO Panthera, 6 ventilatoare ARGB 120mm, Negru